Paraf Günüm

Paraf Günüm

Parafly ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını siz belirleyin, Paraf dileğinizi gerçekleştirsin.

Ayda bir defa, kendinize özel belirleyeceğiniz bir günde, ister %5 indirim, ister artı 4 taksit, ister 2 ay erteleme, isterseniz 5 kat ParafPara kazanma fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik her ay, aynı günde, aynı fırsattan yararlanabilirsiniz!

Paraf Günüm hizmetinden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken,
 • Yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu,
 • Kartınızın son altı hanesini,
 • Belirleyeceğiniz günü aralarında boşluk bırakarak 3404 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Parafly Günüm Katılım Detayları

Kampanya kodları: İndirim için : “I”; Ekstra ParafPara için: “P”; Artı Taksit için: “T”; Erteleme için:”E” dir.

Örnek SMS Metinleri aşağıda yer almaktadır:

I   123456  5 
P 123456 12 
T 123456 18 
E 123456 31

Açıklamaları: Kampanya kodu Kart numarasının son 6 hanesi Seçilen gün
İndirim için: I 123456 5
Ekstra ParafPara için: P 123456 12
Artı Taksit İçin: T 123456 18
Erteleme için: E 123456 31
 

Paraf Günüm Koşulları

 • Bir müşteri sadece 1 gün belirleyebilecek olup, ayın 1’i ile 31’i arasındaki günlerinden biri seçilmelidir. Seçilen günün ayın 31’i olması durumunda, gün sayısı 31’den az olan aylarda ilgili ayın son günü esas alınacaktır.
 • Her ay Paraf Günüm olarak belirlenen günde yapılan harcamalar, uygulamaya dahil olunan kampanya kapsamında değerlendirilir.
 • Paraf Günüm uygulamasına dahil olan müşteriler, belirledikleri gün ve kampanya seçeneğini değiştirmek istediklerinde bu değişiklik taleplerini 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'dan verebilirler. Müşterinin Paraf Günüm değişikliği talebini ilettiği ay içerisinde uygulamadan yararlanması durumunda ilgili değişiklik, müşteri talebini izleyen bir sonraki ayda geçerli olacaktır.
 • Uygulamaya katılım SMS’i kart sahibinin Halkbank’ta kayıtlı olan cep telefonu numarasından gönderilmelidir. SMS ile iletilen kart numarası dışındaki kartlar ile yapılan işlemler de, aynı müşteriye ait olma koşulu ile uygulamaya dahildir
 • Uygulamaya katılım SMS’i ücretsiz olup; SMS’lerin Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Katılım SMS’ i harcama yapmadan önce gönderilmelidir.
 • Paraf anlaşması olan üye işyeri bayilerinden Paraf POS’undan yapılacak  işlemlerde geçerli olacaktır, Paraf POS’u dışındaki POS lardan yapılacak harcamalar dahil değildir.
 • Paraf Günüm uygulaması gıda, restoran ve akaryakıt dışındaki Paraf üye işyerlerinde geçerlidir.
 • Kampanyaya kayıt yapılan kartın iptal edilmesi durumunda kampanyaya tekrar kayıt yaptırılması gerekmektedir.
 • Paraf Günüm Uygulamasına düzenli ödeme talimatları, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri ve Business kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • İNDİRİM uygulaması kapsamında seçilen özel gün içerisinde yapılan harcamalarda %5 indirim uygulanacak olup, seçilen özel günde maksimum 20 TL tutarında indirim kazanılabilir.
 • ARTI TAKSİT uygulaması ile seçilen özel gün içerisinde yapılan tüm taksitli alışverişlere artı 4 taksit uygulanacaktır. 27 Eylül 2016 tarihinde  Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklikle; mal ve hizmet alımlarında kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve taksit süresi dokuz ay olarak uygulanır. Yine aynı mevzuat değişikliği gereği;  Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • ERTELEME uygulaması seçilmesi halinde yapılan alışverişler 2 ay ertelenecek olup, 27 Eylül 2016 tarihinde  Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklikle; mal ve hizmet alımlarında kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve taksit süresi dokuz ay olarak uygulanır. Yine aynı mevzuat değişikliği gereği;  Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Erteleme ve taksit adetleri ayrı ayrı veya toplamda, yasa kapsamında ilgili sektörlerde olması gereken maksimum taksit sayısını aşamaz. Yapılan işlemin, ilgili sektörde uygulanabilecek maksimum taksit sayısında olması durumunda paraf günüm kapsamında  ayrıca artı taksit veya erteleme uygulanmaz.  
 • Erteleme ve taksit uygulaması için harcama tutarı 30.000 TL ile sınırlıdır.
 • EKSTRA PARAFPARA uygulaması kapsamında, seçilen özel gün içerisinde yapılan harcamalardan 5 kat ParafPara kazanılacaktır. Kazanılabilecek maksimum ParafPara 20 TL'dir. Harcama Vaadi ve çeşitli kampanyalardan kazanılan ParafParalar kapsam dışıdır. 
 • +4 Taksit veya 2 ay erteleme kampanyalarından birinin seçilmesi durumunda işlem gerçekleştirilen üye işyerinde +4 taksit veya 2 ay ertelemeden daha yüksek Artı Taksit veya Erteleme sunulması durumunda yüksek olan Artı Taksit/Erteleme seçeneğinden yararlanılacaktır.
 • Paraf Günüm kampanya seçenekleri aynı türdeki bir Paraf kampanyası ile birleştirilemeyecek olup, uygulamanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.
 • Halkbank, Bireysel İnternet Şubesi ve parafcard.com.tr adreslerinde önceden ilan etmek sureti ile ödül miktar ve uygulama esaslarını her zaman için değiştirme yetkisine sahiptir. 
 • USD ekstre talebi olanlar kampanyadan faydalanamayacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.