İNTERNET ŞUBESİ HEMEN BAŞVUR
Hemen Başvur İnternet Şubesi

Sıkça Sorulan Sorular

Kimler Parafly başvurusunda bulunabilir ?

18 yaşından büyük ve düzenli gelir sahibi herkes Paraf başvurusunda bulunabilir.

Şubeden yapılan Parafly başvurusunda hangi belgeler gereklidir?

Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, eksiksiz doldurulmuş Paraf başvuru formu ve gelir belgesi fotokopisi başvurunuz için gerekli olan belgelerdir.

Parafly başvurunuzu nerelerden yapabilirsiniz ?

Hemen Başvur'a tıklayarak , 0850 222 0 400 Halkbank Dialog, Halkbank Mobil, Paraf Mobil, Halkbank İnternet Şubesinden ya da size en yakın Halkbank Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz!  Kredi kartı başvurunuzun sonucunu 0850 222 0 400 Halkbank Dialog ‘dan, Halkbank Mobil, Paraf Mobil, Halkbank İnternet Şubesinden ya da başvuruda bulunduğunuz Şubemizden öğrenebilirsiniz.

Parafly şifrenizi nasıl alabilirsiniz ?

Halkbank İnternet Şubesine giriş yaparak “Kredi Kartlarım / Şifre Üretme” seçeneğini kullanabilir, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayabilir, Paraf Mobil indirebilir, Halkbank Mobil Şube'den ya da size en yakın Halkbank Şubesine uğrayabilirsiniz. Ayrıca, yeni aldığınız Paraf şifreniz, halihazırda kullanmakta olduğunuz Halkbank Banka Kartı/Paraf şifreniz ile eşleştirilebilir. Şifrenizi unutmanız durumunda; yine Halkbank Dialog'dan, Halkbank Mobil, Halkbank İnternet Şubesi'nden veya Halkbank Şubeleri’nden yeni şifre tanımlayabilirsiniz

Hesap özeti bilgilerinize nerelerden ulaşabilirsiniz ?

Parafly'ınız ile yaptığınız alışverişleriniz ve çektiğiniz nakit avans miktarlarınız, ParafPara ile ilgili detaylı bilgi ve bilgilendirici mesajlarla her ay düzenli olarak posta adresinize gönderilecek hesap özetinizde yer alacaktır. Ayrıca hesap özetinizin ilgili adrese ulaşmaması halinde; Halkbank Şubeleri’nden, Halkbank Mobil Şube, Paraf Mobil'den, Halkbank Bank24'lerinde “Kredi Kartı İşlemleri” seçeneğinden, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’dan ve Halkbank İnternet Şubesi’nden de hesap özeti bilgilerinize ulaşabilirsiniz.Talep etmeniz halinde hesap özetinize; e-mail ya da SMS ile de ulaşabilirsiniz.

Parafly ödemelerinizi nereden yapabilirsiniz ?

Parafly ödemelerinizi; Halkbank Şubeleri’nden, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’tan, Halkbank İnternet Şubesi’nden, Halkbank Bank24'lerinde “Kredi Kartı İşlemleri” seçeneğinden, online PTT Şubeleri’nden ve de tüm bankalardan EFT yoluyla yapabilirsiniz.

Parafly'ınız çalınırsa ya da kaybolursa ne yapmalısınız ?

Parafly'ınızın kaybolması ya da çalınması halinde; en kısa sürede 0850 222 0 400Halkbank Dialog arayarak ya da herhangi bir Halkbank Şubesi'ne yazılı bir şekilde başvurarak bu durumu bildirmelisiniz. Bankamız tarafından kart ve şifre değişikliği yapılıncaya kadar kayıp ya da çalıntı olarak bildirilen Parafly'ınız, bulunsa dahi kartınızı kullanmamanızı ve bulunan Parafly'ınızı çeşitli yerlerinden (özellikle kartın üzerinde yer alan chip' ten ve manyetik alanından) delerek herhangi bir Halkbank Şubesi’ ne iade etmeniz gerekmektedir.

Adres bilgisi değişikliğinizi nasıl yapabilirsiniz?

Adres ve diğer iletişim bilgilerinizde meydana gelen değişiklikleri; 15 gün içinde herhangi bir Halkbank Şubesi’ ne, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog' a bildirilebilir veya Halkbank İnternet Şubesi' nden güncelleme yapabilirsiniz. GSM numarası güncellemeleri güvenlik nedeniyle sadece Halkbank Şubeleri’ nden yapılmaktadır.

Parafly'ınızın hesap kesim tarihini nasıl değiştirebilirsiniz ?

Parafly'ınızın hesap kesim tarihini değiştirmek için; 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’dan ve Halkbank Şubeleri’nden talepte bulunabilirsiniz.

Hesap özetinizin geç ulaşılması halinde, gecikmeye girmemeniz için borcunuzu nasıl takip edebilirsiniz ?

Halkbank İnternet Şubesi,Halkbank Mobil Şube’den Paraf Mobil’i telefonunuza indirerek  ya da SMS kanalıyla hesap özeti talimatı vererek hesap özeti borcunuzu takip edebilirsiniz.

Parafly limitinizi nerelerden öğrenebilirsiniz ?

Parafly'ınıza tahsis edilen limit bilgisi, kartınızın yapıştırılarak gönderildiği kart sunum mektubunuzda ve aylık gönderilen hesap özetinizde yer almaktadır. Parafly limitinizi ayrıca, 0850 222 0 400 Halkbank Dialog, Paraf Mobil, Halkbank Mobil Şube, Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank Şubeleri'nden öğrenebilirsiniz.

Parafly'ınızın limitini nasıl arttırabilirsiniz ?

Parafly'ınızın limitinizi arttırmak için, herhangi bir Halkbank Şubesi'ne başvurabilir ya da 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'u arayarak limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Parafly'ınızla bilginiz dışında harcama yapılırsa ne yapmalısınız ?

Harcama itirazlarınızı 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'a iletebilir veya “Harcama İtiraz Formu”nu doldurularak (212) 340 09 99 no'lu faksa, faks gönderebilirsiniz. Harcama İtiraz Formu ile birlikte; işlem belgesi, fatura, iade slibi veya işyerinden alacağınız "yazılı açıklama" gibi haklılığınızı kanıtlayacak belgelerin birer suretlerini formunuza eklemenizi önemle hatırlatırız.

ParafPara’larınızı nasıl harcayabilirsiniz ?

Kazandığınız ParafPara’larınızı Halkbank üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde nakit yerine kullanabilirsiniz.

Parafly'ınız ile nerede taksitli alışveriş yapabilirsiniz ?

Parafly'ınız ile Parafly üye işyerlerinde en uygun koşullarla taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Parafly'ınızın taksit imkanlarını nereden öğrenebilirsiniz ?

Parafly'ınızın taksit imkanlarını www.parafly.com.tr web sitesinin “Program Ortakları” bölümünden, Halkbank üye işyerlerinin vitrinlerinde yer alan panolardan öğrenebilirsiniz.

Parafly Üyelik Sözleşmesi’ne nasıl ulaşabilirsiniz?

Parafly Üyelik Sözleşmesi için tıklayınız.

Ücretsiz Kart Üyelik Sözleşmesi’ne nasıl ulaşabilirsiniz?

Ücretsiz Kart Üyelik Sözleşmesi için tıklayınız.