Sonradan Taksit

Parafly ile yaptığınız peşin işlemlerinizi, Halkbank İnternet Şubesinden veya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'dan, 12 aya kadar sonradan taksitlendirin!

  • Parafly üye işyeri olsun veya olmasın yurtiçindeki tüm işyerlerinden yapılan peşin harcamalar uygulama kapsamındadır. 
  • Dönem içine yansımış ancak ekstreleşmemiş tek çekim satış işlemleri, Halkbank İnternet Şubenizde Kredi Kartları bölümünden veya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog aracılığıyla taksitlendirebilir. 
  • Taksitlendirilebilecek minimum tutar 50 TL, maksimum tutar 30.000 TL’dir. 
  • Yurtiçinde gerçekleştirilen 50 TL ve üzeri peşin işlemler müşteri talebinize istinaden sonradan 3,6,9 ve12 ay seçenekleriyle taksitlendirilebilecektir. Kuyum sektöründe 3 ve 4 taksit seçeneklerini seçilebilecektir. 27 Eylül 2016 tarihinde  Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte yapılan değişiklikle; mal ve hizmet alımlarında kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde taksit süresi dokuz ay olarak uygulanır. Yine aynı mevzuat değişikliği gereği;  Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Sanal POS üzerinden gerçekleşen işlemler uygulamaya dahildir. 
  • Herhangi bir kampanyadan yararlanmış işlemler (erteleme, + taksit) taksitlendirilmeyecektir. 
  • Sonradan taksitlendirme talimatı, talimatın verildiği aynı gün içinde iptal edilebilir. Sonradan Taksitlendirme uygulaması kapsamında taksitlendirme talebi iptal edilen bir işlemin yeniden taksitlendirilmesi sonraki gün olabilecektir. 
  • Sonradan Taksitlendirme uygulamasına nakit avans ve nakit muadili işlemler, kumarhane ve bahis işlemleri, vergi ve sigorta ödemeleri,kredi kartından erçekleştirilen düzenli ödeme talimatları, Borç Taksitlendirme uygulaması kapsamındaki işlemler ve daha önce taksitlendirilmiş işlemler dahil değildir. 
    İşlem faizi aşağıdaki gibidir;
Taksit Adedi 3 4* 6 9 12
Faiz (BSMV ve KKDF hariç) 1,81% 1,81% 1,81% 1,81% 1,81%

* 4 taksit seçeneği sadece kuyum sektörü için geçerlidir.

Başvuru Kanalları :

Halkbank İnternet Şubesi 

0850 222 0 400 Halkbank Dialog 

Hesaplamak için tıklayınız.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.