İNTERNET ŞUBESİ HEMEN BAŞVUR
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Seyahat Hattı

ParafParalarınız Seyahat Hattı’nda Daha Değerli !

Parafly ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara’larınızı Parafly Seyahat Hattı ‘ndan alacağınız yurt içi yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, cruise ve araç kiralama hizmetlerinde daha değerli kullanabilirsiniz. ParafParanızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak da işleminizi gerçekletirebilirsiniz.

 
HizmetlerKatsayı
Yurt İçi Uçak2
Yurt Dışı Uçak2
Yurt İçi Konaklama2
Yurt Dışı Konaklama2
Cruise3
Araba Kiralama3
Seyahat Tur Paketleri3

Parafly Seyahat Hattı’na; 0850 222 0 400 Dialog’u arayıp; sırasıyla 1 ve 8 numaralarını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Parafly Seyahat Hattı’na resmi tatil ve bayramlar hariç hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 09:00-14:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
 
  • Günlük girişli otel ve araç kiralamalarında 16:30 sonrası rezervasyonlarda işlem dönüşleri ertesi güne sarkabilmektedir.
  • Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm hizmetler Setur tarafından verilmektedir. Setur ilgili hizmetleri anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile sunar.

1 takvim yılı içerisinde katlı olarak kullanılan ParafPara/Avans ParafPara’da değerli kullanım tutarı (Parafly’dan karşılanan tutar) en fazla 2.500 TL ye kadardır. Söz konusu tutarın dolması halinde müşteriler ParafParalarını katlı kullanamazlar. Parafly Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm seyahat hizmetleri Setur Servis Turistik A.Ş. tarafından verilmektedir. Seyahat Hattı satış kuralları için tıklayınız.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.