İNTERNET ŞUBESİ HEMEN BAŞVUR
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Paraflytravel.com

ParafParalarınız Paraflytravel.com da Daha Değerli !

Parafly ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara’larınızı paraflytravel.com sitesinden ile alacağınız yurt içi yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, cruise, araç kiralama ve transfer hizmetlerinde daha değerli kullanabilirsiniz. ParafParanızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak da işleminizi gerçekletirebilirsiniz.

Katlı ParafPara kullanımı sadece Parafly kartlar ile yapılabilecek olup, Paraf sahipleri de sahip oldukları ParafPara kadar işlem yapabileceklerdir. 
 
https://www.paraflytravel.com/ 
 
HizmetlerKatsayı
Yurt İçi Uçak2
Yurt Dışı Uçak2
Yurt İçi Otel2
Yurt Dışı Otel2
Yurt İçi Uçak+Otel2
Yurt Dışı Uçak+Otel2
Transfer2
Paket Turlar3
Araç Kiralama3
  • Paraflytravel.com’dan 7/24 saat hizmet alınabilmekte olup, alınan hizmet ile ilgili soru ve sorunlarda 0850 878 0 400 no’lu Paraflytravel çağrı merkezinden veya iletisim@paraflytravel.com mail adresinden destek alınabilecektir.
  • 1 takvim yılı içerisinde katlı olarak kullanılan ParafPara/Avans ParafPara’da değerli kullanım tutarı (Parafly’dan karşılanan tutar) en fazla 2.500 TL ye kadardır. Söz konusu tutarın dolması halinde müşteriler ParafParalarını katlı kullanamazlar.
  • Paraflytravel.com üzerinden alınan tüm hizmetler Yeni Karamürsel Turizm ve Seyahat Acentası tarafından verilmektedir. Yeni Karamürsel Turizm ve Seyahat Acentası, ilgili hizmetleri anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile sunmaktadır. 
  • Paraflytravel.com satış kuralları için tıklayınız.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.