İNTERNET ŞUBESİ HEMEN BAŞVUR
Hemen Başvur İnternet Şubesi
Nakit Avans

Nakde ihtiyacınız olduğunda Parafly ile şubelerimizden, BANK24'lerimizden, Halkbank İnternet Şubesi'nden, Mobil Şube’den, 0850 222 0 400 Dialog'dan ve tüm dünyada kartınız üzerinde yer alan Visa ve/veya MasterCard amblemi gördüğünüz bankalardan ve bu bankaların ATM'lerinden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Nakit avans işlemlerinizde çekeceğiniz tutar üzerinden güncel nakit avans faizi ile %1 nakit avans komisyonu alınmaktadır.

USD Hesap özeti talebiniz var ise yurt dışı nakit avans çekimlerinizde çekeceğiniz tutar üzerinden %1 tahsil edilecektir.
Nakit avans çekim tarihinden ödeme yapılan tarihe kadar günlük mevcut nakit faizi işletilecektir. Hesap özetindeki asgari ödeme tutarının son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden nakit faiz oranı işletilecektir.
 
Erken ödeme ve kısmi ödeme yapıldığında nakit avans işlem ücreti iptal edilmez. Erken ödeme ve kısmi ödeme yapılması halinde, kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir.
 
Kısmi ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir.
 
Yasal düzenlemeler gereği bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, asgari ödeme tutarının altında ödeme yapılan kredi kartlarınız ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez ve bu kredi kartı limitleriniz arttırılamaz.
 
Faiz oranları ve ücretler için tıklayınız.

Hesaplamak için tıklayınız.


TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.