Avans ParafPara

Seyahat Hattı’ndan hizmet alırken ParafParalarınızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara çekerek eksik kalan tutarı tamamlayabilirsiniz. Avans ParafPara çekme tutarınız müşteri limitinizin %5’i kadardır. Maksimum çekilebilecek avans ParafPara tutarı 1.000 TL ‘dir. 
 
Avans ParafPara limiti doğrultusunda birden fazla Avans ParafPara kullanılabilmektedir. Kullanılabilir Avans ParafPara değeriniz, kartınızın Avans ParafPara limitinden daha önce kullanılmış ve henüz kapatılmamış Avans ParafPara tutarı çıkarılarak hesaplanmaktadır.
 
Örnek Birden Fazla Avans Kullanımı
 
Kartınızın Avans ParafPara Limiti 500 TL
Kullanılan 1.Avans ParafPara Tutarı 300 TL
Kullanılan 2.Avans ParafPara Tutarı 50 TL
Kullanılabilir Avans ParafPara Tutarı  (500 TL - 350 TL) 150 TL

Çekilen Avans ParafPara’larınızı 1 yıl içinde yapacağınız alışverişlerinizden kazanacağınız ParafParalarınız ile kapatabilirsiniz. Bir yıl içerisinde çekilen Avans ParafPara’nın kapatılmaması durumunda kalan Avans ParafPara tutarı yararlandığınız katsayı ile çarpılarak ekstrenize borç yansıtılacaktır. Asıl ve Ek kartlar, ortak müşteri limitleri dahillinde Avans ParafPara uygulamasından ayrı ayrı yararlanabilecektir.

Örnek Avans ParafPara Kullanımı

Parafly’ınızdaki Toplam ParafPara Tutarınız: 30 TL
Seyahat Hattı’ndan Alacağınız Uçak Bileti Bedeli: 200 TL
Uçak bileti alırken ParafParalarınızın Çarpılacağı Katsayı: 2

ParafParalarınız bilet bedelinin 30*2=60 TL’sini karşılamaktadır. Eksik kalan bakiye için Avans ParafPara kullanabilirsiniz.

Avans ParafPara tutarı: 200 - 60 = 140 TL için katsayı 2 olduğundan 70 AvansParafPara kullanacaksınız.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.