Paraflytravel.com

Parafly ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara'larınızı paraflytravel.com sitesinden alacağınız yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu ve transfer hizmetlerinde 2 kat; cruise, araç kiralama ve seyahat tur paketlerinde 3 kat daha değerli kullanabilirsiniz. ParafPara'nızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hizmetler Katsayı
Yurt İçi Uçak 2
Yurt Dışı Uçak 2
Yurt İçi Otel 2
Yurt Dışı Otel 2
Transfer 2
Seyahat Tur Paketleri
3
Cruise 3
Araç Kiralama 3

 

  • paraflytravel.com’dan 7/24 saat hizmet alınabilmekte olup, alınan hizmet ile ilgili soru ve sorunlarda 0850 878 0 400 no’lu Paraflytravel çağrı merkezinden veya iletisim@paraflytravel.com mail adresinden destek alınabilecektir.
  • 1 takvim yılı içerisinde katlı olarak kullanılan ParafPara/Avans ParafPara’da değerli kullanım tutarı (Parafly’dan karşılanan tutar) en fazla 5.000 TL'ye kadardır. Söz konusu tutarın dolması halinde müşteriler ParafPara'larını katlı kullanamazlar.
  • paraflytravel.com üzerinden alınan tüm hizmetler Yeni Karamürsel Turizm ve Seyahat Acentası tarafından verilmektedir. Yeni Karamürsel Turizm ve Seyahat Acentası, ilgili hizmetleri anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile sunmaktadır. 
  • paraflytravel.com satış kuralları için tıklayınız

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.