Seyahat Hattı

Parafly ile yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız ParafPara’larınızı Parafly Seyahat Hattı’ndan alacağınız yurt içi yurt dışı uçak bileti ve otel rezervasyonu hizmetlerinde 2 kat; cruise, araç kiralama ve seyahat tur paketlerinde 3 kat daha değerli kullanabilirsiniz. ParafPara'nızın yetmemesi durumunda Avans ParafPara kullanarak da işleminizi gerçekletirebilirsiniz.

Hizmetler Katsayı
Yurt İçi Uçak 2
Yurt Dışı Uçak 2
Yurt İçi Konaklama 2
Yurt Dışı Konaklama 2
Cruise 3
Araba Kiralama 3
Seyahat Tur Paketleri 3

Parafly Seyahat Hattı’na; 0850 222 0 400 Dialog’u arayıp; sırasıyla 1 ve 8 numaralarını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Parafly Seyahat Hattı’na resmi tatil ve bayramlar hariç hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi günleri 09:00-14:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  • Günlük girişli otel ve araç kiralamalarında 16:30 sonrası rezervasyonlarda işlem dönüşleri ertesi güne sarkabilmektedir.
  • Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm hizmetler Setur tarafından verilmektedir. Setur ilgili hizmetleri anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile sunar.

1 takvim yılı içerisinde katlı olarak kullanılan ParafPara/Avans ParafPara’da değerli kullanım tutarı (Parafly’dan karşılanan tutar) en fazla 5.000 TL ye kadardır. Söz konusu tutarın dolması halinde müşteriler ParafPara'larını katlı kullanamazlar. Parafly Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm seyahat hizmetleri Setur Servis Turistik A.Ş. tarafından verilmektedir. Seyahat Hattı satış kuralları için tıklayınız.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.