Ödeme Kanalları

Ödeme Kanalları

Otomatik Ödeme Talimatı

  • Parafly ödemelerinizi aşağıdaki kanallardan otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz.
  • Halkbank Şubeleri,
  • 0850 222 0 400 Halkbank Dialog,
  • Halkbank İnternet Şubesi'nde Kredi Kartları/Otomatik Ödeme Talimatı ekranını kullanarak, Otomatik Ödeme Talimatı talebinde bulunabilirsiniz.

Halkbank Şubeleri

Parafly ödemelerinizi tüm Halkbank Şubeleri'nden yapabilirsiniz.

Halkbank Bank24

7 gün/24 saat, beklemeksizin...

Halkbank Bank24'leri kullanarak vadesiz hesaptan ya da nakit yatırmak suretiyle Parafly ödemelerinizi yapabilirsiniz. Vadesiz hesaptan virman yoluyla kredi kartı ödemesi yapılabilmesi için Halkbank'ta kullanmakta olduğunuz vadesiz hesabınızı Parafly'ınıza bağlatmanız gerekmektedir. Bunun için herhangi bir Halkbank Şubesi'ne ya da 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'a başvurmanız yeterlidir. Nakit Çek/Yatır amblemi bulunan Bank24'lerden yapacağınız tutar anında, diğer Bank24'lerden yapacağınız ödeme tutarı ise bir iş günü sonra Parafly hesabınıza yansıtılmaktadır. Halkbank Bank24 adreslerini öğrenmek için tıklayınız...

0850 222 0 400 Halkbank Dialog

Parafly ödemelerinizi günün her saati 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'u arayarak yapabilirsiniz.

Halkbank İnternet Şubesi

Parafly ödemelerinizi, internete bağlanabildiğiniz her yerden, Halkbank İnternet Şubesi ile kolayca yapabilirsiniz.

PTT Şubeleri'nden

Parafly borcunuzu artık PTT Şubeleri'nden de ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın PTT Şubesi'ni öğrenmek.

Tüm Bankalardan EFT

Parafly borcunuzu, tüm bankalardan, Banka Adı ve Kodu: Türkiye Halk Bankası A.Ş. 0012, Şube Adı ve Kodu: Kredi Kartları Merkezi – 09916'ya EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

Not: 0850 222 0 400 Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank TV Bankacılığı kanalları ile ödeme yapabilmek için gecikmeden herhangi bir Halkbank Şubesine uğrayarak, Halkbank Dialog ve/veya Halkbank İnternet Şubesi'ne üye olmanız ve ilgili kanal şifrelerini almanız gerekmektedir.